Nauka pakietu biurowego Office

word
excel
power point

Word

Poznaj podstawowe czynności związane z programem Word. Naucz się tworzyć i formatować dokumenty, wstawiać do nich różne elementy, a także dodawać nagłówki, stopki i strony.

Excel

Zapoznaj się z podstawami programu Excel. Dowiedz się, jak tworzyć skoroszyt przy użyciu szablonu, dodawać dane przez wpisywanie do arkusza, opracować podstawowy wykres oraz zapisać skoroszyt.

Power Point

Poznaj od podszewki program PowerPoint, by móc wstawiać grafiki lub zdjęcia oraz zapisywać i udostępniać wyjątkowe prezentacje.
Pusty dokument word
Szkolenie dotyczące usługi Office dostarczy Ci inspirujących samouczków, dzięki którym Ty i Twój zespół zmienicie sposób pracy na lepszy. Pokażemy, jak zapisywać pliki w chmurze, by mieć do nich dostęp z każdego miejsca i urządzenia. Zaprezentujemy, jak używać usługi Office do współpracy w zespole, głównie w celu udostępniania plików i wspólnego edytowania przechowywanych w chmurze dokumentów. To nie wszystko. Poznasz wiele innych opcji pozwalających ułatwić pracę i zaoszczędzić cenny czas.

Sławomir Stańczuk jest do Twojej dyspozycji w dni robocze w godzinach 8:30-17:00. Będąc naszym klientem możesz liczyć na pomoc w nagłych przypadkach. W celu pomocy skontaktuj się ze swoim opiekunem telefonicznie. Jeśli nie będziemy mogli odebrać połączenia, prosimy o SMS z poglądowym stanem sytuacji.

Mapa strony | Bitrix24

Usługi stacjonarne

Z dojazdem do siedzimy klienta świadczymy na terenie miast:

Pobierz teamviewer do zdalnego połączenia

WEBSS STUDIO ©2024 ALL RIGHTS RESERVED.