Serwis oprogramowania

OFERTA OUTSOURCINGOWA


serwis oprogramowania Nasza oferta serwisu oprogramowania wynika z wieloletnich doświadczeń. Od dawna stosujemy zaawansowane rozwiązania informatyczne. Doskonale rozumiemy i znamy wszystkie aspekty funkcjonowania systemów informatycznych. Wiemy, jak ważny jest stały i profesjonalny serwis. Zdajemy sobie sprawę, że o sprawnym działaniu oprogramowania wspomagającego zarządzanie decydują głównie kwestie techniczne i organizacyjne. Potrafimy znaleźć źródła różnorodnych problemów i skutecznie je wyeliminować.

Twoja firma wdrożyła oprogramowanie, a teraz chce się skoncentrować na tym, co stanowi jej podstawową działalność? Możesz częściowo lub w całości przekazać pod naszą opiekę sprawy dotyczące oprogramowania. Zadbamy o wysokie bezpieczeństwo i sprawność pracujących systemów informatycznych oraz o obniżenie kosztów ich eksploatacji.

Niezwykle istotny element takiego outsourcingu to nasze stałe czuwanie nad systemami. W ten sposób zauważymy to, co mogą przeoczyć pracownicy firmy. Jeśli uznamy, że w celu rozwoju Twojej firmy trzeba rozbudować systemy IT lub zastosować zaawansowane techniki informatyczne , damy znać.

Sławomir Stańczuk jest do Twojej dyspozycji w dni robocze w godzinach 8:30-17:00. Będąc naszym klientem możesz liczyć na pomoc w nagłych przypadkach. W celu pomocy skontaktuj się ze swoim opiekunem telefonicznie. Jeśli nie będziemy mogli odebrać połączenia, prosimy o SMS z poglądowym stanem sytuacji.

Mapa strony | Bitrix24

Usługi stacjonarne

Z dojazdem do siedzimy klienta świadczymy na terenie miast:

Pobierz teamviewer do zdalnego połączenia

WEBSS STUDIO ©2024 ALL RIGHTS RESERVED.